“BalkanWeb” sjell pamjet e makinës së djegur te kryqëzimi i Thumanës, pasditen e sotme.

Siç shihet në pamje, makina tip “Benz’ është shkrumbuar totalisht nga zjarri. Pamjet tregojnë se makina është me targë prove.

Informacion paraprak
Rreth orës 17:15, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka marr flakë një automjet në ecje në pronësi të shtetasit S. P.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, bashkë me shërbimet e zjarrfikëses ku është bërë të mundur fikja e zjarrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb