Mbrojtësi shqiptar Marasha Kumbulla që luan për Romën ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit. Ai ka zbuluar pseudonimin, ushqimin, idhullin e tij. Ndër të tjera Kumbulla ka folur edhe kë cilëson arritjen e tij më të madhe.

Kush është pseudonimi yt?
Marashone.

Kush është ushqimi yt i preferuar?
Djathë me piper të zi.

Po idhulli jot në futboll?
Xhorxho Kielini.

Kush është filmi ose seriali i preferuar?
Peaky Blinders.

Kush është arritja jote më e madhe në karrierë?
Të fitoja Konferencë Ligën.

A kemi marrë ndonjë trofe në një sport tjetër?
Në tenis./PanoramaSport/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb