SHBA

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën. Ajo është shumë aktive në industrinë e muzikës, duke publikuar gjithmonë projekte të reja muzikore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por edhe pse është largur e vogël drejt SHBA, Bebe Rexha asnjëherë nuk ka ngurruar të tregojë haptas prejardhjen e saj, madje është krenare për të.

Ajo ka ndarë së fundmi një video duke kërcyer me tezen e saj këngën “Say my name” të përshtatur me çifteli. Bebe ia ka hedhur valles, duke sjellë një version krejt tjetër të këngës së saj të famshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: