Një 26-vjeçar është arrestuar në Disneyland pasi mbeti lakuriq ne park. Burri u arrestua nën dyshimin për sulm të pahijshëm dhe nën ndikimin e drogës.

26-vjeçari u arrestua të dielën pasi u zhvesh dhe mbeti lakuriq në parkun tematik të Disneyland.
Disa të ftuar të Disneyland postuan në rrjetet sociale në lidhje me incidentin. Pamjet tregojnë një burrë duke ecur mes seteve të parkut
“It’s a Small World” ndërsa luan muzikë festive. Burri u arrestua nën dyshimin për sulm të pahijshëm dhe se ishte nën ndikimin e drogës, tha policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: