TIRANE

Një 60 vjecare është urgjenca e parë e mbërritur sot në Spitalin Infektiv, e dyshuar me COVID 19.

Gazetari Erjon Skëndaj tha për “Balkanweb” bëjnë me dije se ky rast është pacienti i tretë që shtrohet në infektiv në 24 orët e fundit. Skëndaj theksoi se një prej rasteve të sjella mbrëmë në urgjencën e infektivit i përket qytetit të Shkodrës, një vatër e re në këtë qytet në një fabrikë pijesh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb