LEZHË

Edhe në Lezhë qytetarët kanë vrapuar të dalin jashtë objekteve pas tërmetit të fortë që tronditi mbrëmjen e sotme vendin. Ndonëse nuk raportohen dëme, gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se qytetarët të frikësuar nga lëkundjet dhe ende nën frikën e tërmetit të 26 nëntorit, kanë dalë në sheshe për disa minuta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb