SHKODRA

BalkanWeb siguron pamje të reja nga momentet e sherrit masiv në finalen e boksit në Shkodër.

Nuk mjaftuan grushtat mes Alban Beqirit të Tiranës dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë, por tifozët zaptuan ringun për t’u përleshur fizikisht me njëri-tjetrin me grushta e karrige.

Po ashtu vihej re se ambienti ishte mjaft i tensionuar, me tifozët të irrituar dhe debatet me gjyqtarin.
Në fund, sfida përfundoi me një dhunë masive në ring.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb