Pamjet që shihni vijnë nga lagja 11 nëntori në Elbasan, ku një person po qëllon me armë zjarri ndaj policisë, ku për pasojë 2 kalimtarë të rastit kanë mbetur të plagosur.

Burime policore thane se Lefter Zh., ka plagosur me armë Abdenauer Kndraxhiu dhe Ledjo Saraci, te cilet ndodhet jane rrezikut per jeten.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gazetari Fatmir Popja ka siguruar për ‘BalkanWeb’ pamjet në fjalë, ku shihet se forcat e policisë kanë rrethuar zonën, ndërsa kanë vendosur dhe perimetrin e sigurisë, për të parandaluar perceptimin e çdo situate.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb