Një diplomat saudit, Mohammad Fahad Al-Qahtani, ka ndërruar jetë ndërsa ishte duke mbajtur një fjalim në mbështetje të arritjeve Presidentit Abdel Fattah Al-Sisi.

Videoja ku Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Al-Salam Holding Company ka ndërruar jetë papritur teksa fliste në konferencën arabo-afrikane në Egjipt, po bën xhiron e rrjetit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb