Operacioni “Bregdeti ynë” ka rinisur sot me prishje të ndërtimeve të paligjshme në qytetin e Sarandës, ky në vijimësi të operacionit të qershorit.

Operacioni ka nisur me prishje të ndërtimeve të paligjshme në kurorën e qytetit, për të vijuar mandej në brendësi.

Nga burime zyrtare, mësohet se janë rreth 22 objekte të konstatuara, 6 në qytetin e Sarandës dhe 16 në Ksamil.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb