ITALI-Momente tensioni në Vigna Clara, një lagje në Romë, ku një Jaguar është përplasur me shpejtësi të madhe pas disa kazanëve plehrash dhe duke shembur më pas murin e një shtëpie aty pranë.
Për fat asnjë nuk është dëmtuar ndërsa shoferi është drejtuar në spital për një kontroll rutinë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: