Ky është moment shokues kur dy infermiere në spital kapen fizikisht me njëra-tjetrën.

Në klip duket qartë që dyshja injorojnë distancimin social dhe flasin shumë pranë njëra-tjetrës pa maska.

Zënka ndodhi në kafen e spitalit, ku ata përveç se u gjuajtën me grushte dhe kapën prej flokësh njëra-tjetrën filluan të bënin dhe mundje.

Ngjarja ka ndodhur në një spital në Londër, dhe sherri nisi pas një debati të nxehtë me njëra-tjetrën. Ama nuk bëhet e qartë se pse u zunë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb