Telekamerat e sigurisë në qytetin e Long Beach, në Californi, SHBA, kanë filmuar një makinë, që me shpejtësi të madhe është përplasur në një rreth-rrotullim dhe ka fluturuar në ajër.

Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime të rënda dhe është arrestuar nga policia në gjendje të dehur. Videoja ështe publikuar në twitter nga Abc7.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb