Tifozët e Feynoord dhe të Romës, kanë pushtuar kryeqytetin prej ditës së djeshme.

Në prag të fillimit të ndeshjes së shumëpritur tifozët janë nisur drejt stadiumit “Air Albania”.

Tifozeria ka pushtuar bulevardin  “Dëshmorët e Kombit”, gjithashtu policia është në gatishmëri, ndërsa është pozicionuar në pikat kryesore.

Policë të shumtë janë të pranishëm në bulevard, ndërsa aktualisht situata është e qetë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb