ITALI-Skulpturat janë vepra të artisti italian Lorenzo Quinn dhe instalacioni, i quajtur ‘Support’ është realizuar për të nënkuptuar ndryshimet klimaterike dhe për të sensibilizuar në mbrojtjen e pasurisë sonë’ thotë Lorenzo.


Dy duart e mëdha që dalin nga Canal Grande mbështeten tek hoteli i famshëm Ca’Sagreto.
(da.xha/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: