Regjisorja Vera Grabocka duket se vijon jetën e saj normalisht, ndonëse kohët e fundit është vënë në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të sulmeve të ashpra lidhur me Festivalin e Këngës në RTSH.

Grabocka ka ndarë me ndjekësit në “instagram” një video të rrallë, ku shfaqet ndryshe nga ç’e kemi parë deri më tani.

Grabocka shfaqet me bashkëshortin e saj, Timo Fllokon, më të dashuruar se kurrë, teksa shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin. ‘Dashuria është përgjigja’ ka shkruar krahas videos regjisorja e njohur.

 

View this post on Instagram

 

Love is the only answer ❤️

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb