Për tu dukur më të bukur yjeve ju nevojitet të ‘vuajnë’ shumë. Vetëm për tu dukur më të bukur dhe më të rinj nevojiten trajtime ‘ekstreme’ si hedhje kupash apo e ashtuquajtura terapi holistik, trajtim i zgjedhur nga Madonna, Joana Krupa dhe Justin Bieber, apo terapia me bletë e preferuar nga Gwyneth Paltrow. Ja të gjitha truket për tu dukur më i bukur.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb