VLORË

Zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama është takuar me qytetarë të Vlorës në lagjen “Muradie”, teksa e cilëson 25 prillin, ditën e madhe të fitores.

Luan Rama shkruan se Vlora është garancia e tij.

“25 prilli – dita e madhe e fitores: VLORA ËSHTË GARANCIA IME, SEPSE VLORA NUK KA GABUAR KURRË NË HISTORI. Takim me zgjedhës në lagjen Muradie”, shkruan Luan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: