Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i sak, Klodian Asllani , i cili ka publikuar një fotot të një arushi dhe një tullumbaceje ku shkruhet “Mirë se erdhe Kamar”.

  • foto galeri

Kujtojmë se këngëtarja dhe biznesmeni janë prej vitesh në një lidhje dhe pavarësisht ndarjeve e zënkave, janë kthyer gjithmonë në krahët e njëri-tjetrit. Klodiani ndërkohë ka edhe dy vajza, të rritura, nga martesa e parë me të cilat Zaimina ka treguar gjithmonë se ka një raport mjaft të mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb