SHBA

Pre e zjarrin të fuqishëm për përfshiu Kaliforninë 4 ditë më parë ka qenë dhe shtëpia e këngëtares, Miley Cyrus.

Partneri i Miley Cyrus, Liam Hemsworth, është fotografuar në zonën ku pothuajse janë shkatërruar pjesa më e madhe e shtëpive për shkak të zjarrit në Kaliforni.

Ai është së bashku me villain e tij, Luke, duke mbajtur një maskë për t’u mbrojtur nga tymi i përhapur në ajër.
Liam ka kontrolluar se çfarë është dëmtuar në shtëpinë e Miley. Vetë këngëtarja zbuloi se shtëpia e saj është shkatërruar plotësisht për shkak të zjarreve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb