Mark Zuckerberg, themeluesi i ‘Facebook’ është shfaqur i mbuluar në fytyrë me krem të bardhë teksa bën serf në Hawaii në një dërrasë elektrike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo qe nuk u shpëtoi ndjekësve është kremi me shumicë që 36-vjeçari ka vendosur në mënyrë që t’i rezistojë rrezeve të diellit.

Nuk kanë munguar dhe memet në rrjetet sociale për paraqitjen e Zuckengerg. “Je bërë si Joker”, shkruan një nga komentuesit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb