Aaron Kaçinari ka nënshkruar për Kastriotin. Klubi krutan ka afruar në formën e huazimit mesfushorin, teksa lajmi është bërë i ditur edhe në rrjetet sociale.

“Aaron Kacinari është afrimi më i ri i Kastriotit. Mesfushori 21 vjeçar vjen nga ekipi i Venecias në Itali, teska për një sezon do të jetë i huazuar te Kastrioti. Kaçinari është me nënshtetsi sllovene, por ka njërin nga prindërit shqiptar. Ks Kastrioti i uron mirëseardhjen mesfushorit, dhe një sezon sa më pozitiv me fanellën tonë”- Shkruan klubi.

Kastrioti ka grumbullar vetëm një pikë në dy ndeshjet e para të kampionatit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: