Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Courtney Stodden, çmend fansat me foto nudo

Courtney Stodden ka pozuar nudo dhe i ka publikuar fotot në Instagram e saj.

Ajo me këto foto ka festuar ‘feminizmin dhe seksualitetin’.

Ylli amerikan, ka publikuar fotot e saj e shtrirë në shtrat totalisht nudo.

22 vjeçarja ishte pjesmarrëse e Big Brotherit në vitin që shkoi.

Ajo fotot i ka përcjellur me një mbishkrim: ‘Feminizmi për mua është se çdo grua duhet ta festojë me çdo pjesë të saj, mendjen, zemren, shpirtin dhe trupin e saj’.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .