Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Foto/ Kate Hudson, look nudo dhe flokë të qethur në New York

Flokë shumë të shkurtër dhe një fustan super seksi ngjyrë argjendi, shumë të hapur në shpinë dhe totalisht nudo.

Kështu është shfaqur Kate Hudson në tapetin e kuq të Urbanworld Film Festival në New York.

Artistja 38 vjeçare wshtw shfaqur e qeshur në krah të të fejuarit, kitaristit Danny Fujikawa, me të cilin ajo është lumturisht e dashuruar prej një viti. Hudson gjithashtu është shfaqur me flokë të rruajtur për një rol në kinema në filmin ‘Sister’, një projekt i shkruar dhe i drejtuar nga Sia.
(da.xha/BalkanWeb)