Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 2

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


“Të lutem më fal se kam bërë gabime”, këngëtari i njohur përlot nënën për 8 Mars (VIDEO)

noizu

Këngëtari i njohur Noizy ditën e  sotme, me rastin e festës së gruas, publikoi në You Tube klipin e tij më të ri me titull “Mbretëresha ime”, një këngë e ndjerë kushtuar nënës së tij.

Dhe për nënën e reperit, kjo ka qenë një surprizë e vërtetë dhe jashtëzakonisht emocionuese.  Noizy pak më parë ka postuar në Instagram një video ku shihet momenti kur e ëma ka parë klipin që i dedikohej pikërisht asaj.

Me mbesën në karhë dhe e shoqëruar nga bashkëshorti, nëna e Noizy-t shihet të shpërthejë në lot, ndërkohë që në vargjet e këngës, reperi i kërkon asaj falje për gabimet e bëra.

Te dua Mam ❤️

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • Bravoooooooo ja ka ber kengen, dhe ja ka kerkuar faljen per se gjalli,
    Se ne te tjeret pasi na vdiqen u tham ma fal per gabimet, po ishte e kote se na degjonte me vishi nenes,
    Super noizy bravoooooooo