SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

4 Komente

 1. Malsori
  19/03/2017

  ku osh problemi ktu? njisoj si me shku ne himare e me u fut ne fushe kur lu himara e me hap flamurin shqiptar.

  Përgjigjiuni

 2. bylis
  19/03/2017

  Epiriotasi,ke shume te drejte,ai Flamur nuk me ngjall urrejtje,nuk e du por kam nje ndjenje te brendshme sikur ai flamur na ka takuar ne SHQIPTAREVE qe ne kohen e Pellazgeve dhe me pas te ILIREVE,por keta bastarde Sllave qe erdhen nga tundrat e Rusise e gjeten aty dhe e pervetsuan.

  Rraca me e keqe ne Bote kerkon tju thote te gjithe Globit shikoni nje Flamur nga Aleksandri i Madh,dhe duan te hiqen me identitet te vjedhur si te Lashte.

  Do tju vij dita,qe do te shberbehet ai shtet Sllav fallco…

  Përgjigjiuni

 3. Shqiptari
  19/03/2017

  Kur nje person vuan nga identitti nuk e dina a shkone apo vjen. Shpesh here nga urejta e tij te mungeses se identitetit te plote, vepron me dhune sic thuhet popullorshe “si ajo pula pa koke.” Edhe keto veprojne si pula pa koke. Koha, mencuria dhe qellimet te perbashkta kombetare e avancojne drejtat Shqiptare.

  Përgjigjiuni

 4. Epirotasi
  19/03/2017

  Ne shqiptaret nuk kemi asnje kundewrshtim me ate flamur.Sepse ai flasmur ka qene flamuri I mbretit dhe mbreterise Maqedone(thene ndryshe SHQIPTARE),kurse juve bastarde jeni Sllave dhe nuk eshte I juaji ai flamur te cilin n’ai keni vjedhur.

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi