Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ Publikohen pamjet e para të momentit të sulmit me armë në Paris

1-545-780x439

FRANCË- Janë publikuar pamjet e para të sulmit me armë në Paris, ku si pasojë mbeti i vrarë një polic dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe atentatori, i cili në ato momente po qëllonte me kallashnikov drejt makinës së policisë. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në “Champs Elysee”, që konsiderohet si një nga bulevardet më të frekuentuara në botë.
Në videon më poshtë shfaqet momenti kur fillojnë të shtënat me armë.

(i.ç/BalkanWeb)


Komente ( 5 )

 • Sa Fatkeqsi ështe: kur njerzit akoma ne 2017 sy kan por nuk shikojne, vesh kan por nuk degjojn, fakte ka plot por nuk besojne.

  INJORANCA KA ARRITUR KULMIN ……gjithmone mundohen te fajesojn dikend tjeter……ose ne grup!

  Hey Milet e jo Popull zgjohuuu se nje dite do pickosh veten tende, zgjohu dhe ik bej diçka helmin hidhe aty ku nuk vret, ndryshe shko mbyte veten, se do helmosh tjeret……

  Proud to be muslim tradicional Shqiptar…..ashtu sikur tparet tane qe visheshin thjeshte me tpas lezet shpirti.

 • A ju thashe qe atentatori ka vetem nje emer: masonikja Marine la Pute! Vetem keta lloj njerezish vine ne pushtet me akte te tilla. Bejne terror perpara zgjedhjeve ne menyre qe populli ti votoje. Te gjithe keta te isis vriten, asnje nuk kapet i gjalle ne menyre qe ti behet gjygji apo te merret vesh se nga vijne. Kjo tregon qarte se struktura me prapavija shkaterruese kane per qellim interesat e tyre! Mjere per ju kur te jepni llogari per veprat tuaja.

  • T’I BËHET GJYQI????

   Ç’thua more KAFSHE ISLAMIKE???

   Që ky VRASËS te dale ne gjyq, te denohet me BURG TE PERJETSHEM dhe shteti TA MBAJE ME TE NGRENE, ME TE PIRE, ME VESHJE, ME MJEKIME NJE JETE TE TERE!!!!

   PERSE duhet te dale para gjyqit???
   A mos jeta e atij qeni eshte me me vlere se e atij qe vrau???

   PLUMBIN NE BALLE E KISHTE PAK!

 • @ Lad Putini
  Konstatim shume i drejte

 • Pervoja shekullore e ka provuar prej motit se:

  NUK MBAHET GJARPERI NE GJI!
  AI HERET A VONE DO TE TE KAFSHOJE!

  EUROPA NUK DO KETE QETESI DHE DO LAHET ME GJAK SA KOHE DO KETE NE GJIRIN E VET GJARPERIN ISLAMIK.

  EUROPA DUHET TE BEJE URGJENT DHE SA ME THELLE DEZINFEKTIMIN ISLAMIK.
  SA ME SHPEJT DHE SA ME THELLE TA BEJE DEISLAMIZIMIN, AQ ME MIRE.
  PERNDRYSHE EUROPA KURRE NUK DO KETE QETESI.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .