Festa e Flamurit, 28 Nëntori ka ngjyrosur rrjetet sociale kuq e zi nga postimet e ndryshme të shqiptarëve që ndodhen kudo në gjithë botën.
Sot, të famshëm dhe të tjerë kanë uruar në mënyrën e tyre festën e Flamurit. Ja disa nga postimet e tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: