Don Xhoni është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar. Përtej kësaj, reperi nga Drenica, komentohet shumë edhe për jetën e tij private.

Muaj më parë ai u komentua për lidhjen e më pas ndarjen nga modelja ruse. Së fundmi, reperi ka postuar në ‘Instastory’ një video të shkurtër, ku duken një buqetë me trëndafila dhe shumë tullumbace të kuqe, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje të re të tij.

Don Xhoni, po shijon suksesin e këngës “Katile”.

Screenshot 1 31
Screenshot 1 31

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: