TIRANE

Ariana dhe Don Xhoni duket se po shkojnë shumë larg me marrëdhënien e tyre. Përmes një postimi në Instargram modelja ruse ka lënë të kuptohet se është shtatzënë.

Ajo ka ndarë ditën e sotme një foto ku duket me barkun paksa të rrumbullakosur teksa e ka shoqëruar postimin me emojin e një gruaje shtatzënë.

Postimi i saj vjen pasi Ariana publikoi në mediat sociale një foto, duke na bërë të mendojmë se ata mund të jenë martuar. Ajo ka bërë një tatuazh ku shkruan “Mrs. Isufi” në dorë, ndërsa krahas fotos shkruante “Të lidhur përgjithmonë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: