Alessandra Ambrosio është shfaqur me kostum të kuq plazhi në Malibu.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ish Engjëlli i Victoria’s Secret ka treguar format e saj perfekte teksa po kalon disa ditë pushime në shoqërinë e të dashurit të saj, sipërmarrësit italian Nicolo Oddi.

Modelja zhytet në oqean dhe shtrihet duke marrë rreze dielli në një skenar të nxehtë për fansat e saj.

Ajo qesh dhe shijon pasditen në plazh, pas periudhës së vështirë të karantinës.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb