Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila vazhdon karrierën e saj në Amerikë.

Angela Martina është shfaqur e mrekullueshme në një foto të publikuar prej saj në rrjetin social Instagram.

Me një fustan ngjyrë smeraldi bukuroshja ka mahnitur fansat e saj në ‘Ditën e Falenderimeve’ duke treguar këmbët e bukura dhe dekoltenë provokuese.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb