Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ka qene vetë Angela, e cila ka postuar ne Facebook disa foto nga ceremonia aspak e zakonshme me miliarderin rumun, Dragos Savulesc.

Martini e ka ekzagjeruar paksa me veshjen e saj, pasi është shfaqur e veshur e gjitha me të zeza.

Statusi i plotë:Just got married last night with the man of my dreams!!! Our life is a movie and we dare to live it how we want!! So unconventional, so crazy! shkruan Angela.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: