Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.
“Spat qare pa m’puth pak”, ka shkruar Anita.

Anita
Anita

Para pak ditësh, në një emission televiziv Anita kishte folur rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin.

Ajo kishte ndarë edhe disa nga momentet romantike në mes tyre, ku kishte treguar se si e përkëdhel Ramushi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb