ELBASAN

Detaje të reja për atentatin e sotëm në Elbasan, ku mbeti i vrarë një ri. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se viktima ndodhej në makinë i shoqëruar nga një femër, e cila ka mbetur e plagosur dhe është transportuar në spital.

Ndërkohë viktima ndodhet ende në makinën ku u qëllua. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes, teksa janë ngritur postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse dhe po bëhet krehja e qytetit për kapjen e autorëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: