TIRANE- Reperi Noizy njihet për deklaratat e tij ‘bombë’ dhe natyrën pa komplekse. Ndaj edhe këtë herë ka suprizuar ndjekësit e tij në Instagram me një postim që lidhet me modelen e njohur Oriola Marashi.

Ko e fundit ka krijuar një miqësi me Noizyn, ndërsa është bërë pjesë edhe e grupit OTR. Por Noizy, me humor teksa i ka bërë reklamë biznesit të tij me veshje, thotë se ato shoqërohen bashkë me modelen bukuresh Marashi.
oriola-noizy
“Rrobat vijnë bashkë me Oriola Marashin”, shkruan Noizy. Ndërkohë në këtë linjë Oriola i përgjigjet se: “Normal që Oriola se të ikësh ti nuk të blen njeri”.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: