Ajo është kthyer në Milano prej disa orësh, por Belen vazhdon ti tregojë fansave të saj ëndrrën amerikane me një video shumë erotike të xhiruar në një dhomë hoteli në New York.

Me flokët e lagur, trupin e lyer me vaj dhe vetëm me perizoma dhe një kanatjere të shkurtër ajo mbulon disa nga pjesët e saj intime. E mbështetur në mur shoëgirl bën poza hot duke treguar format e saj që të lënë pa frymë.

Komentet e fansave, të cilët komplimentojnë showgirlin argjentinas nuk kanë munguar.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: