Forma të mrekullueshme me bikini për Belen Rodriguez.

Vera për showgirl-in argjentinas nis nga Ibiza ku bukuroshja është në pritje të pilotit të saj të zemrës.
Andrea Iannone pas garës së MotoGp fluturon drejt Belen dhe teksa pret të përqafojë të dashurin shkruan në rrjetet sociale se është nervoze.

Ajo poston foto nga deti dhe i fejuari i saj ndjehet i paduruar.
Në vilën e pushimeve të Rodriguez është edhe Santiago që i kalon pushimet sa tek mamin dhe babi.

Stefano De Martino është në ishull, por për dy ish-at ka programe të ndryshme. Gjithmonë në Ibiza ka kaluar edhe fund-javën

“Belen Rodriguez po vijmë” shkruan Iannone pas garës, por shumë e madhe është edhe pritja e bukuroshes së tij.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3089579_13_image

C_2_fotogallery_3089579_16_image

C_2_fotogallery_3089579_11_image

C_2_articolo_3152205_upiImagepp (1)

C_2_fotogallery_3089579_9_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: