Bella Hadid është një nga modelet më të bukura dhe të kërkuara të momentit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Këtë herë Hadid i ka lënë të gjithë pa frymë teksa është shfaqur sensuale dhe pa reçipeta në pasarelën e Paris Fashion Week.

E veshur me një kostum të bardhë me viza, Bella nuk mund të jetë më e bukur dhe femërore se kaq. Me xhaketën e hapur, dhe pa recipeta, bukuroshja tregon gjoksin toples.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb