TIRANE

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë në muajin Qershor, teksa aktorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Emi.

E ndërsa Jonida jo pak herë ka publikuar foto pranë të voglës, Besniku ka qenë më i rezervuar. Ndërkaq, dhe ai është tunduar ndërsa ka postuar një foto mjaft të ëmbël me Emin.

“Haribo i Babës”, – shkruan ai. Dhe ne me të drejtë na bënë sytë zemra… Emi shihet se si ia ka ngulur sytë të atit të tij. Epo kush ka vajza botën ka.

View this post on Instagram

Haribo i babës ❤️🧿

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: