GREQI

Greqia e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme muajin maj duke regjistruar vetëm dy raste të reja në ditën e fundit.

Asnjë viktimë nuk u shënua këtë të dielë në Greqi nga COVID-19 teksa vendi fqinj përgatitet tashmë për sezonin turistik teksa shifrat janë optimiste.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb