Nga: ENEIDA CAKERRI

1 vazo açuge të marinuara
5 qepë të njoma
200 gr rikota
4-5 feta panxhar turshi
2 lugë kaperi
Kripë/ Piper të zi
Kopër
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb