Nga: Eneida Cakerri

100 gr lakër të bardhë
1 presh
1 karotë
2 qepë të njoma
Pak xhinxhër
1 thelp hudhër
1 filxhan kafe salcë soje
Vaj për skuqje
20 petë orizi
2-3 konserva peshku ton
Salcë shoqëruese

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb