TIRANE

Postimet në rrjetet sociale, Çiljeta i ka të rralla tashmë dhe momentet që ndan janë tepër të përzgjedhura. Megjithatë së fundmi ajo ka vendosur të ndryshojë foton e profilit në “Instagram”, duke zgjedhur një foto me partnerin e saj, Albanin.

Deri më tani, Çiljeta nuk ka ndarë një moment me të ndër postimet e tjera në rrjetet sociale, pasi duket se jetën private ka zgjedhur ta lërë të tillë.

Megjithatë kaq pak mjaftoi që Çiljeta të na i merrte vëmendjen sërish.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb