ERSEKA

Dy raste pozitive me COVID-19 kanë rezultuar në stafin e spitalit të Ersekës në Kolonjë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se sipas burimeve, janë infektuar shoferi i ambulancës dhe infermierja.

Nga ana tjetër pjesa tjetër e stafit nuk janë infektuar dhe puna vijon me zbatimin e protokollit të sigurisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb