Dancing With The Stars” do të nisë së shpejti edicionin e dytë. Saimir Korreshi, deputet në Lushnjë, i njohur për fjalimet e tij të mbushura me batuta dhe Livia, balerina profesioniste, e cila punon në teatër si balerinë e parë, janë gati për të shkëlqyer në arenën e kërcimit.

Këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi është konkurrentja e dytë e spektaklit të kërcimit.

Këngëtarja, e cila aktualisht moderon emisionin e mëngjesit në Top Channel “Wake Up”, do të shoqërohet nga partneri i kërcimit, Silvester Shuta. Ky i fundit, edhe vitin e shkuar në “Dancing With The Stars” ishte po në krah të një moderatoreje dhe këngëtareje, Julka Gramos.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb