Ka filluar zyrtarisht stina e nxehtë. Me një vallëzim seksi Dayana Mello dhe Soleil Sorge në një yaht në brigjet e Amalfi na bëjnë të mendojnë për verën që po vjen. Me trupat e tyre që lëvizin nën rrezet e diellit, të dyja bukuroshet i lënë ndjekësit e tyre pa frymë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bukuroshet i kanë dhuruar vetes disa ditë pushimesh në det dhe ndjekësve poza shumë erotike. Dayane mbështetet në një parvaz teksa sheh detin dhe tregon format bombastike dhe duke ndjekësit e saj që e ndjekin të ëndërrojnë për të.

Komentet e ndjekësve për bukuroshet nuk kanë munguar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb