Modelja që tani ka mbetur singel është shfaqur seksi dhe provokuese ne një set fotografik të bërë në Las Vegas, pak ditë pas ndarjes së saj nga DJ Chris Martines

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Demi Rose e ka konfirmuar ndarjen nga DJ Chris Martinez javën e kaluar.


Tani ajo i është kthyer punën e saj të zakonshme duke bërë një fotosesion të nxehtë në Las Vegas.


Bukuroshja, ka siguruar që tërë njerëzit ta kthejnë sytë nga ajo, ku me bikine shumë të vogël ka ekspozuar gjoksin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb