Këngëtarja Doja Cat mahniti në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022” të dielën, me një fustan trasparent Versace, së bashku me një aksesor të spikatur, një çantë xhami nga Coperni, të mbushur vetëm me karamele.

Këngëtarja e hitit “Say So”, u shfaq si një sirenë me fustanin ngjyrë të kaltër të hapur, mbuluar me kristale Swarovski.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu Doja mbante diamante me vlerë prej më shumë se 907 mijë euro, duke përfshirë një gjerdan, vathë dhe byzylyk nga Samer Halimeh, vetëm gjerdani i saj kishte vlerë rreth 509 mijë euro.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb