Prej ditesh prisnim reagimin e Donaldit pasi Trixa tregoi nepermjet postimeve ne Instagram se ishte ndare nga ai.

Madje ajo e hoqi edhe nga Instagrami nderkohe qe ai e ndiqte. Por diten e sotme ka reaguar edhe Donaldi duke e hequr Trixen.

Epo deshet fundin, ja ky ishte fundi!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb